Tetra

Tetra®

Tetra existuje približne od roku 1951. Je najväčší svetovým výrobcom potrieb pre ryby a uznávaná globálna autorita. Ponúka tisíce produktov a obsluhujeme viac ako 1 000 predajcov po celom svete. Pravidelne komunikujú s tisíckami fanúšikov na Facebooku. Snažia sa vyhovieť potrebám stoviek tisícov fanúšikom z celého sveta prostredníctvom ich troch značiek: Tetra®, Tetrafauna® a TetraPond®.

História spoločnosti Tetra

Tradícia inovácií spoločnosti Tetra sa začala pred viac ako 50 rokmi v nemeckom Melle, kde Dr. Ulrich Baensch založil spoločnosť (Tetra Werke) a bol priekopníkom vo vývoji vločkového krmiva pre ryby – inovácia, ktorá bola revolúciou v tomto odvetví. V tom čase bolo pestovanie a zber potravy pre vaše ryby náročným procesom. Príchod vločkového krmiva pre ryby nielen uľahčil kŕmenie vášho domáceho maznáčika., ale otvorilo cestu pre viac ľudí, aby vlastnili akvárium.

Dnes ich biológovia, chemici a odborníci na výživu pokračujú v štúdiu a objavovaní toho, čo udržuje ryby, plazy, obojživelníky, rybníky – a tiež vodné rastliny – prosperujúce dlhým a zdravým životom. Zameriavajú sa stále na priekopníctvo vo vývoji inovatívnych produktov, ako sú napríklad AquaSafe®, SafeStart®, ReptoHeat ™ a ColorFusion Décor a LED osvetlenie.

V spoločnosti Tetra sa zameriavajú na ryby a nato, aby sa skúseným nadšencom a začiatočníkom pomohlo zažiť úspešný, celoživotný vodný zážitok. Chcú naďalej otvárať cestu pre viac ľudí, aby sa mohli zapojiť, zúčastniť sa a profitovať z jej výhod. Ich cieľom je znovu oživiť kategóriu jej opätovným objavom – budovaním dôvery v ryby, plazy a rybníky – jednu inováciu po druhej.

Koniec koncov, nie sú len biológovia, odborníci na výživu a chemici. Sú tiež fanúšikovia vodného sveta.

Show Filters

Zobrazených 1–16 z 203 výsledkov