SUNSUN

Sunsun Group Co, LTD bola založená v novembri 1985. A cez viac ako 30 rokov nekonečného úsilia v súčasnosti naša spoločnosť neustále inovuje v nasledujúcich odvetviach: akvarijné zvieratá, vodné kultúrne stroje, priemyselné zariadenia atď.

V našom ústredí sme zriadili desať funkčných oddelení, medzi ktoré patrí Research Institute, Sunsun Business School, oddelenie kontroly kvality, personálne a administratívne informácie, finančné oddelenie. Skupina má tiež niektoré stopercentné dcérske spoločnosti ZHOUSHAN GRECH, ZHEJIANG JIALU, JIANGSU SENSEN. CHONGQING SENSEN, ZHONGSHAN SENSEN, TIANJIN SENSEN. ROLL-TAIL PET COMPANY a MARINE ORIGANISM, ako aj import a export. Medzitým má Sunsun tiež dôležitý podiel v siedmich obchodných spoločnostiach: JIANGSU, TIANJIN, HANGZHOU, ZHONGSHAN, SICHUAN, XIAN, JINAN. Vďaka svojej obrovskej škále výroby a marketingu a režimu pokročilého riadenia neustále poskytuje vysoko kvalitný tovar a služby pre domáci a zahraničný trh.

Spoločnosť za posledné roky inovovala marketingový režim, dodržiavala smer vývoja „priemyselnej technizácie. Globalizácie marketingu a internacionalizácie značiek“ a vybudovala dokonalý systém predajnej siete. Aktívne vytvárame nový maloobchodný model, ktorý integruje online a offline, vyvíjame a propagujeme aplikáciu „Sunsun House“ a rozširujeme skúsenosti a služby spotrebiteľom. Budeme všestranne podporovať povedomie o značke a aktívne viesť vývoj v tomto priemysle.

Veríme, že toto povolanie zaisťuje kvalitu našich výrobkov, trh získavajúci inovácie, našu úprimnosť pri udržiavaní zákazníkov. Úspech spočívajúci v schopnosti. Skupina bude aj naďalej prispievať k tomu. Aby sme v budúcnosti podporovali rozvoj domáceho a medzinárodného priemyslu voľného času, rozvoj priemyslu akvakultúrnych strojov.

Sunsun

 

Show Filters

Zobrazených 1–16 z 60 výsledkov

Zobrazených 1–16 z 60 výsledkov