Seachem

Seachem

Značka Seach Laboratories patrí medzi najpredávanejšiu akvaríjnu chémiu vôbec. Jedná sa o špičkové prípravky, ktoré často nemajú konkurenciu. Dôvodom je neustály vývoj nových a existujúcich produktov v laboratóriách.

Aj preto sa prípravky značky Seach pravidelne umiestňujú na popredných priečkach v súťažiach o najlepší produkty určené pre morskú a sladkovodnú akvaristiku. Hoci sú všetky prípravky na špičkovej úrovni, tak sú tiež cenovo veľmi dostupné. Je to z toho dôvodu, že si zakladajú na koncentráciu výrobkov. Zjednodušene tak nenakupujete prípravky zmiešané s vodou, ale koncentrované produkty, ktoré Vám vydržia oveľa dlhšie. Prípravky sú vďaka neustálemu vývoju veľmi účinné, takže postačuje dávkovanie v malom množstve.

Značka Seach Laboratories je na trhu už viac ako 35 rokov a nájdete ju vo viac ako 60 krajinách po celom svete! Čo je dôkaz o ich kvalitách. Všetky produkty sú vyrábané na území USA, odkiaľ značka tiež pochádza.

Sídlo firmy a laboratóriá sú situované v štáte Georgia (USA). Firma Seach je jedným z najväčších producentov akváriových prípravkov na svete a to vďaka zrejme najlepším a najschopnejším výskumným laboratóriom v odbore. Svoje výrobky tak dodávame do viac ako 60 krajín sveta. Tím biológov vyvíja prípravky pre morské a sladkovodné akvária.

Prečo je lídrom na trhu?

Každý výrobok bol vyvinutý v laboratóriách firmy Seach. Nejedná sa však na rozdiel od konkurencie iba o chrlenie výrobkov rovnakých ako všetky ostatné.

Prevažná väčšina z nich funguje na úplne iných chemických princípoch než konkurencia a čo je podstatné – fungujú LEPŠIE! Zakladajú si na vysokej koncentrácii svojich výrobkov, ktoré tak vydržia ďaleko dlhšie. Napr. Seach Prime 250ml vydrží 10x dlhšie ako konkurenčné prípravky na úpravu vody vďaka 10x nižšiemu dávkovaniu, napriek tomu je iba ľahko drahšie. Cenová úspora je tak výrazná.

Mnoho z výrobkov nemá konkurenciu vôbec alebo boli na trhu ako prvý a až následne skopírované. Nedosiahnuteľný pre konkurenciu je napríklad produkt Seachem Purigen alebo Pristine. Nápad s tekutým uhlíkom Excel pre rastliny bol tiež objavený v laboratóriách Seach a následne viac menej kopírovaný.

Je pre nás dôležité vzdelávať svojich zákazníkov a o svojich produktoch oznamovať úplne všetko. Len kombináciou kvalitného produktu a vedomostí, ako dané prípravky najlepšie používať, možno dosiahnuť dokonalého výsledku.

Všetci biológovia pracujúci v laboratóriách Seach sú zároveň zapálenými akvaristami a svoje poznatky tak získavajú v práci aj doma po nej.

Seachem

Show Filters

Zobrazených 1–16 z 25 výsledkov

Zobrazených 1–16 z 25 výsledkov