Juwel Aquarium

Juwel Aquarium

Už dlhé roky je firma Juwel Aquarium známa vďaka vysokej kvalite spracovania, precíznosti a dôkladnosti a to všetko pod sloganom. „Made in Germany“. Výroba interiérových akvárií sa zameriava na stabilnej produktovej rady Juwel Rio, Vision, Lido a Trigon. Ktoré môžete zakúpiť v čiernej, tmavo hnedej, bukové a bielej lesklej farbe. Tieto produktové rady sú neustále inovované. Tak aby ponúkali väčší komfort, tichšie a kvalitnejšie filtračný systém Bioflow, ale aj výkonnejšie osvetlenie High-Lite T5.

Firma Juwel prichádza s kompletnou ponukou setových akvárií Juwel Primo 60, 70 a 110 v čiernej farbe s úsporným LED osvetlením integrovaným v ochrannom plastovom kryte. Ako je zvykom a štandardom u firmy Juwel Aquarium akvárium je kompletne vybavené vnútorným filtračným systémom Bioflow One s čerpadlom Eccoflow 300, Juwel ohrievačom 50W. Pre úplnosť je rad doplnená variantom v bielej farbe – iba pri modeli Primo 70.

Firma Juwel začala výrobu nových skriniek SBX s čistým dizajnom. Pre otváranie dvierok bol použitý jednoduchý systém „Push to Open“. Ako prvý Vám týmto prinášame ucelený rad skriniek pre akvária Rio a Lido, sú k dispozícii vo farebnom prevedení čierny lesk, tmavo hnedá, dub a biely lesk.

Juwel Rio – zjednodušený dizajn, menšie vykrojenie stolíku zvýrazňuje a usmerňuje pohľad na akvárium, ktoré je hlavnou dominantou.

Juwel Lido – teraz ponúka úplne čistý dizajn, skrinka kopíruje rozmery akvária a akvárium so stolíkom pôsobí celistvým dojmom.

Juwel Aquarium

Show Filters

Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Zobrazujú sa všetky 4 výsledky