Nákupný košík
Seachem špičkové prípravky ktoré nemajú konkurenciu !

Seachem špičkové prípravky ktoré nemajú konkurenciu !

Seachem špičkové prípravky ktoré nemajú konkurenciu !

Filozofiou spoločnosti Seachem je, že znalý fanúšik robí najlepšieho zákazníka. To sa odráža v solídnom a spoľahlivom vzdelávaní a podpore zákazníkov, ako aj vo výrobkoch overených vo vede a výkonnosti. Aj keď spoločnosť rýchlo prerástla do národnej a medzinárodnej firmy, zachováva si kultúru malej spoločnosti a je ľahko dostupná svojim zákazníkom.

Už viac ako 40 rokov je spoločnosťou zameranou na zdravú vedu. Ich skúsenosti v hobby a vzdelaný personál chemikov a biológov sú súčasťou balenia pri zakúpení výrobkov. Zostáva ako jedna z mála nezávislých spoločností pre starostlivosť o domáce zvieratá, ktoré prežili. Seachem vlastnia a prevádzkujú fanúšikovia. Všetci ich zamestnanci sú nadšenci, ktorí sa starajú o akvária doma aj v kancelárii. Samotný Seachem bol založený, pretože jeden taký vášnivý nadšenec – Dr. Leo G. Morin (zakladateľ) – uznal, že dostupné riešenia problémov akvaristov sú nedostatočné. Výsledkom bol úplne prvý produkt spoločnosti Cupraplex ™ (dnes známy ako Cupramine ™). O tridsať rokov neskôr pristupuje spoločnosť k starým problémom stále novým spôsobom.

Seachem Flourish Excel
Flourish Excel
Seachem Purigen
Purigen

Inovácia

Inovácia znamená pristupovať k starým problémom novým spôsobom. Program Seachem nielen prebaľuje staré nápady, ale ani nezhromažďuje nové nápady, ktoré si vyžadujú pozastavenie základných fyzikálnych alebo chemických princípov. Ponúkajú skutočne inovatívne riešenia, ktoré fungujú lepšie ako konkurenčné produkty a šetria peniaze zvýšením efektívnosti a koncentrácie. Výrobky boli a naďalej sú založené na dobrej vede. Teraz pokrývajú celé spektrum požiadaviek na akvárium v ​​sladkých vodách, morských vodách, útesoch a rybníkoch, ako aj v herpetologickom chove a chove vtákov. Zahŕňajú kondicionéry, filtračné médiá, lieky a testovacie súpravy. 

Väčšina produktov spoločnosti Seachem je úplne jedinečná a špecifická pre spoločnosť. Ich cieľom je mať rýchlu reakciu na príchod nových technológií a informácií. Destilovali základné komponenty na udržiavanie útesov a udržiavanie sladkovodných akvárií bez kompromisov, dôsledne optimalizovali produktové rady a pridali kondicionéry a filtráciu, ktorá prekonáva už aj tak vysoké štandardy, ktoré sú v Seachem stanovené. Zaviazali sa túto optimalizáciu zachovať.

Seachem Prime
Prime
Seachem Ammonia Alert
Ammonia Alert

Ďalšie produkty Seachem >>>

Seachem špičkové prípravky ktoré nemajú konkurenciu !

Pridaj komentár
Doprava zadarmo

Pri objednávkach nad 49,90€

Vrátenie tovaru do 20 dní

20 dní záruka vrátenia peňazí

Medzinárodná záruka

Ponúkaná v krajinách EU

100% Bezpečná platba

PayPal / MasterCard / Visa