Nákupný košík

Spôsob platby

Spôsob platby

Platiť môžete bankovým prevodom, kreditnou kartou alebo dobierkou.

Pri osobnom odbere tovaru je možná platba iba vopred (kreditnou kartou alebo bankovým prevodom). Platba v hotovosti nieje možná !


  • Bankovým prevodom pre zákazníkov zo Slovenska

Tento spôsob platby umožňuje ľahký prevod platby na náš bankový účet. Len čo sa platba dostane na náš účet, bude objednávka spracovaná. 

Po úspešnom dokončení objednávky sa na potvrdenú e-mailovú adresu odošle e-mail s potvrdením objednávky. E-mail obsahuje naše bankové údaje. Skontrolujte, či je číslo objednávky zadané do poľa „variabilný symbol“, čo nám pomáha prepojiť platbu s vašou objednávkou. Hneď ako sa platba pripíše, bude objednávka vybavená. Prevod sa na náš účet obvykle uskutoční v rozmedzí 1 až 3 dní. 

Na prevod použite nasledujúce bankové údaje: 

Informácie o účte pre Slovensko:  
IBAN: SK11 5600 0000 0057 1296 0002
Kód banky: 5600
BIC: KOMASK2X

  • Kreditná karta:

Máte možnosť vykonať platbu aj kreditnou kartou. Prijímame VISA, MasterCard, AMERICAN EXPRESS Keď na úhradu použijete kreditnú kartu, po dokončení objednávky sa z kreditnej karty okamžite odpočíta celková suma objednávky. K tomu dochádza bez ohľadu na dostupnosť výrobkov. 

Náš systém neuchováva podrobnosti o kreditných kartách a prenášajú sa v šifrovanom formáte. Transakcia je šifrovaná pomocou SSL. SSL je najvyšší bezpečnostný štandard, ktorý je k dispozícii, a zaisťuje zabezpečené a bezpečné nakupovanie. 


  • Dobierka 

Vaša objednávka bude odoslaná a zaplatená až pri jej preberaní od prepravcu. Príjemca má možnosť platby za dobierku prepravcovi v hotovosti, alebo kreditnou kartou.

Služba platba na dobierku je spoplatnená sumou ( 1 € )

 

Doprava zadarmo

Pri objednávkach nad 49,90€

Vrátenie tovaru do 20 dní

20 dní záruka vrátenia peňazí

Medzinárodná záruka

Ponúkaná v krajinách EU

100% Bezpečná platba

PayPal / MasterCard / Visa