Nákupný košík

Zavolajte nám: +421 910 521 960

GLS Kuriér na adresu: 3,20 €

 

Bezplatná doprava nad 49,90 €

  • Slovenčina
  • Čeština
  • English
  • Deutsch
Najkrajšie okrasné ryby do jazierka

Najkrajšie okrasné ryby do jazierka

Najkrajšie okrasné ryby do jazierka

Vezmite si svoju lásku k vodným živočíchom vonku! Záhradné jazierko je skvelý spôsob, ako si rozšíriť záľubu a zároveň skrášliť svoj domov. Jazierko alebo vodná záhrada Koi môže byť úžasným útočiskom, kde sa zhromažďujú priatelia a rodina a užívajú si pokojné popoludnie alebo spoločný relaxačný večer. Rovnako ako udržiavanie akvária, údržba jazierka a starostlivosť oň nie je krásny šport. Chce to prácu. Buďte si však istí, že bez ohľadu na to, akú prácu do toho zapojíte, získate späť viac. Ak chcete zahájiť svoje nové dobrodružstvo, trochu vedomostí určite pomôže. Navštívte naše Rady a Tipy – Záhradné jazierko

PLEMENÁ

Letmý pohľad na najobľúbenejšie druhy rýb do jazierka a vodných záhrad.

Najkrajšie okrasné ryby do jazierka Najkrajšie okrasné ryby do jazierka Najkrajšie okrasné ryby do jazierka
Black Moor Comet Fan Tail
Má telo fantail, má vypúlené oči a je čierna, čo aj napovedá názov. Najčastejšie zlaté rybky. Má dlhé štíhle telo. Oranžovú farbu, ale môže to byť aj biela a červená, ktorá sa nazýva Sarassa. Ideálny pre vodné záhrady, shubunkin v tvare zlatej rybky má úžasné bledomodré pozadie s červenými, čiernymi a modrými škvrnami.
Najkrajšie okrasné ryby do jazierka Najkrajšie okrasné ryby do jazierka Oranda
Koi Lion Head Oranda
Koi, ocenení po celom svete pre svoje živé sfarbenie, nápadné vzory a dlhú životnosť, sú vlastne farebnou odrodou kapra obyčajného. Na výber je veľa farieb, tvarov a typov. Veľmi podobný tvaru hlavy a chvostu Orandy, ale chýba mu chrbtová plutva (plutva tiahnuca sa po chrbte ryby). Krátky a bacuľatý ako Fantails, ale na hlave má vypuklé výrastky, takmer ako čiapka.
   
Shubunkin    
Rovnaký tvar ako kométa; namiesto toho má základnú farbu svetlo modrú, pokrytú vzormi tmavo modrej, červenej, hnedej, bielej alebo čiernej.    

ZÁBAVNÉ FAKTY

Jazierko je menej náročné na údržbu ako rovnaké štvorcové metre trávnika. A menej trávnika znamená menej pesticídov.

Jazierka zlepšujú hodnotné vlastností. Dobre zostavené jazierko je vysoko cenenou súčasťou záhrady, ktorá sa považuje za takmer rovnako cenenú ako stromy.

Ľudia v Japonsku veria, že ryba Koi symbolizuje bohatstvo, prosperitu, lásku, úspešnú kariéru a šťastie. Každá odroda je spojená s jednou z týchto hodnôt.

Farba rýb Koi závisí od odrody. Môžu byť bielej, čiernej, modrej, červenej, krémovej a žltej farby.

Najkrajšie okrasné ryby do jazierka

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Doprava zadarmo

Pri objednávkach nad 49,90€

Vrátenie tovaru do 20 dní

20 dní záruka vrátenia peňazí

Medzinárodná záruka

Ponúkaná v krajinách EU

100% Bezpečná platba

PayPal / MasterCard / Visa