Nákupný košík

Zavolajte nám: +421 910 521 960

GLS Kuriér na adresu: 3,20 €

 

Bezplatná doprava nad 49,90 €

  • Slovenčina
  • Čeština
  • English
  • Deutsch
Koi kapor symbolom šťastia a lásky

Koi kapor symbolom šťastia a lásky

Koi kapor symbolom šťastia a lásky

Koi je farebný poddruh, ktorý bol v Japonsku vyšľachtený z divokého kapra a chová sa tu už asi 2000 rokov. V súčasnosti sú Koi kapre považované mnohými fascinovanými majiteľmi za symbol šťastia, lásky, za akúsi kultovú rybu mimoriadne atraktívneho sfarbenia, ktorá prináša skutočne veľké potešenie.

Táto veľmi spoločenská ryba sa najlepšie cíti vo veľkých húfoch. Dobre znášajú vo svojej blízkosti napríklad karasy či iné druhy. Nezabudnite, že kapor Koi môže dorásť na dĺžku až 80 cm.

Tetra Pond Koi Sticks 

Tetra ponúka niekoľko druhov krmív špecificky prispôsobených pre kaprov Koi. Vedľa starostlivo vybraných živín, vitamínov a stopových prvkov obsahujú tieto krmivá aj karotenoidy, ktoré prirodzeným spôsobom zvýrazňujú červené, žité a oranžové sfarbenie tohto druhu rýb. Tetra Pond Koi Sticks

Koi kapor

Ak nebudete mať vo vašom jazierku veľa rastlín, budete potrebovať na chov kapra Koi silný filtračný systém. Jazierko bude musieť byť navyše dostatočne hlboké, aby v ňom ryby mohli bezpečne prezimovať. Na niektorých miestach jazierka bude stačiť hĺbka 100 až 120 cm. Počas zimného obdobia však kapor Koi vyžaduje hĺbku aspoň 150 až 200 cm.

Koi kapor symbolom šťastia a lásky

koi kapor

Tri kompletné krmivá z produktovej kolekcie určenej špecificky pre kapra Koi zabezpečia optimálnu výživu týchto rýb vo všetkých fázach ich života. Starostlivo vybrané prémiové ingrediencie prispievajú k zdravému imunitnému systému a pomáhajú zvýrazniť unikátnu farebnosť týchto rýb. Tetra Koi Beauty

Pelety Tetra Koi Beauty poskytujú mladým kaprom koi všetky potrebné živiny, ktoré potrebujú pre svoj zdravý rast a jasné farby. Vďaka tomu, že chovatelia svoje kapry koi kŕmia už od raného veku, dokážu zabezpečiť, aby si ich ryby užívali dlhý a zdravý život. Kľúčové živiny, ako napr. Vyšší obsah proteínov, ktoré sú nevyhnutné pre rast mladých rýb, ako aj omega-3 mastné kyseliny poskytujú kaprom koi dostatok energie pre ich zdravý rast. Beta-glukán už od mladého veku napomáha kaprom koi pri tvorbe odolného imunitného systému a účinne ich chráni pred chorobami. 

Navyše obsahuje doplnky, napr. Beta-karotén (ktorý sa nachádza v mrkve a sladkých zemiakoch), zlepšujúci najmä živosť farieb rýb. Vzhľadom k tomu, že vysoko kvalitné zložky významne prispievajú k dobrej konverzii krmiva a sú ľahko stráviteľné, napomáhajú tiež udržiavať vodu v záhradnom jazierku čistú a zaisťujú jej dobrú kvalitu. 

Koi kapor symbolom šťastia a lásky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Doprava zadarmo

Pri objednávkach nad 49,90€

Vrátenie tovaru do 20 dní

20 dní záruka vrátenia peňazí

Medzinárodná záruka

Ponúkaná v krajinách EU

100% Bezpečná platba

PayPal / MasterCard / Visa