Vnútorný filter

Vnútorný filter

Interný filter sa skladá z moderného, ​​energeticky úsporného motora umiestneného v elegantnom kryte. Veľkej priehľadnej nádoby naplnenej starostlivo vybranou filtračnou špongiou. Voda, ktorá ním preteká, je predmetom účinnej mechanickej filtrácie a – vďaka baktériám. Ktoré sa rýchlo usadzujú v špongii – biologickej. Vďaka tomu zostáva jasný a bezpečný pre zvieratá obývajúce nádrž.

Súčasná činnosť filtra spočíva v odpojení filtračnej nádoby od nej a výmene za novú alebo opláchnutí špongie vo vode odtečenej z akvária. Z tohto dôvodu nie je potrebné vyberať z nádrže celý filter, čo je veľká výhoda a výrazne sa skracuje jeho prevádzková doba.

Nové interné filtre ASAP sú skvelé aj pre aquateráriá, pretože môžu pracovať vo vode už od 5 cm. Navyše účinne okysličujú vodu v akváriu a spôsobujú intenzívny pohyb jeho povrchu.

Existujú tri modely s kapacitou 300, 500 a 700 l / h určené na použitie v akváriách s kapacitou od niekoľkých desiatok do 250 l. Vďaka svojim úžitkovým hodnotám sú ideálne pre začiatočníkov aj pre pokročilých akvaristov.

Vnútorný filter

Aquael Pat Mini filter 1
Show Filters

Zobrazených 1–16 z 39 výsledkov

Zobrazených 1–16 z 39 výsledkov