Chihiros

Chihiros Aquatic studio

Chihiros

LED Svetelný SYSTÉM

ch 1ch 2

OSVETLENIE PRE VODNÉ RASTLINY

LED svetelný systém CHIHIROS je určený na pestovanie vodných a suchozemských rastlín. Využíva biele LED diódy s vysokou svietivosťou, vyznačuje sa optimálnou konfiguráciou svetelných parametrov a veľmi dobrým stupňom rozloženia svetla.

Vysoká úroveň jasu je ideálna pre rastliny, ktoré sa ťažko pestujú. Špeciálny dizajn osvetlenia a vysoký index podania farieb (HCRI) 88 umožňuje veľmi dobrú reprodukciu farieb osvetlených kreviet, rýb a rastlín, čím sa podobajú prirodzeným farbám. Účinnosť fotosynteticky aktívneho žiarenia (PAR) emitovaného zariadeniami CHIHIROS LED je úplne porovnateľná s účinnosťou emitovanou vysokokvalitnými žiarovkami T5.

Až donedávna mnohí akvaristi zastávali názor, že použitie bieleho LED svetla nie je vhodné na pestovanie rastlín. LED svetelný systém CHIHIROS, ktorý bol vyvinutý v spolupráci s poprednými japonskými výrobcami LED žiaroviek. Umožnil popierať tento názor a štúdie o vplyve svetla na rast a vývoj rastlín ukázali, že osvetlenie vodných rastlín bielym LED svetlom je veľmi efektívne a prispieva zrýchlenie procesu fotosyntéza. Je to spôsobené vysokým podielom modrých vĺn v spektre použitých LED diód CHIHIROS, ktoré majú veľmi priaznivý vplyv na rast rastlín, najmä trávnikov na dne akvária.

LED osvetlenie CHIHIROS vďaka 0,5W HCRI SMD diódam sa vyznačuje zodpovedajúcou úrovňou jasu a zaisťuje vysoký stupeň farebnej reprodukcie. Pretože vodné zariadenia a osvetľovacie systémy sú mimoriadne dôležitou súčasťou prírodného akvarijného vybavenia, je veľmi dôležité zosúladiť ich vzhľad s prostredím. LED svetelný systém CHIHIROS je vďaka svojmu jedinečnému dizajnu a estetickému prevedeniu dokonalým prvkom každého interiérového dizajnu.

ChihirosChihirosChihirosChihiros
Priehľadný akrylový stojan vytvára dojem vznášania sa nad akváriom.Biele LED diódy s vysokou svietivosťou, usporiadané tak, aby umožňovali optimálne rozloženie svetla.Graf intenzity osvetlenia Lux na vodnej hladine meral 8 cm pod LED Crystal 361 pre akvárium 36x22cm.Tabuľka intenzity osvetlenia Lux na vodnej hladine merala 8 cm pod 361 LED Crystal LED svietidlom pre akvárium 36 x 22 cm.

OSVETLENIE PRE MORSKÉ AKVÁRIA

ch 7ch 8

Chihiros Marine LED je osvetlenie určené pre morské akváriá, ktoré stimuluje rast a vývoj rastlín a koralov a zdôrazňuje ich jedinečné sfarbenie. Vysoká farebná teplota 12 000 – 14 000 K, vlnová dĺžka emitovaného svetla pri 450 – 470 nm. Jedinečné technické parametre osvetlenia ho robia ideálnym pre morské ryby, koraly a morské koraly. Vysokokvalitné osvetľovacie moduly umožňujú znížiť spotrebu elektrickej energie. Zároveň sa vyznačujú vysokou účinnosťou fotosynteticky aktívneho žiarenia (PAR), ktoré pozitívne ovplyvňuje vývoj aj tých najnáročnejších koralov.

Chihiros Aquatic studio